پورتال جامعه ایرونی ها

close
تبلیغات در اینترنت

عضویت در خبرنامه

دیگر مطالب سایت

گالری عکس عکس روز

خرید کارت شارژ، پرداخت قبوض، لایسنس ویروس کش،و...

مردی که وصیت کرد همراه خودرویش دفن شود +عکس

بازدید : 1518
نظرات : 0
سه شنبه 19 فروردین 1393
توسط : علیرضا


ایرونی ها :

مردی که وصیت کرد همراه خودرویش دفن شود +عکس

مردی که وصیت کرد همراه خودرویش دفن شود +عکس

علاقه به وسیله های شخصی در برخی از مردم وجود دارد به طوری که آن ها نمی توانند لحظه ای را دور از وسیله خود بمانند. این علاقه در اکثر مواقع به ضرر آن ها تمام می شود و گاهی اوقات منجر به نتایج بسیار عجیبی می شود.

خودرو یکی از وسیله هایی است که برخی از مردم علاقه خاصی به آن دارند. عده ای در دنیا هستند که خودرویشان حتی از خانواده نیز بیشتر دوست دارند و هر روز خود را در کنار خودرو می گذرانند.

 

"کونت اسپارکا" یک تاجر 62 ساله برزیلی است که علاقه خاصی به خودروی شخصی اش دارد. این میلیونر که ساکن شهر سائوپائولو است به تازگی وصیت نامه ای نوشته است که یکی از بندهای آن بسیار عجیب و غیر معقول به نظر می رسد.

 

 

 

این مرد وصیت کرده است تا بعد از مرگ او را به همراه خودروی محبوبش به خاک بسپارند تا به خیال خود در آن دنیا نیز خودرویی خوب داشته باشد. همچنین او دوست ندارد از این خودرو حتی در قبر دور شود.

 

این مرد یک خودروی بنتلی مشکی رنگ با تمام امکانات دارد که قیمت آن در حدود 500 هزار دلار برآورد می شود. این مرد برای آن که نشان دهد وصیت نامه اش ساختگی نیست در حیاط خانه اش یک قبر بزرگ کنده است تا خودرو را درون آن قرار دهد.

این مرد دلیل نوشتن بند عجیب وصیت نامه اش را مشاهده یک برنامه مستند در تلویزیون برزیل اعلام کرده است. او میگوید اگر نمیخواست چیزی برای خانواده اش به جای بگذارد تمام زندگی را به همراه خود دفن می کرد.

 

وصیت نامه عجیب , خودرو , خودروی شخصی

 

وصیت نامه عجیب , خودرو , خودروی شخصی

 

وصیت نامه عجیب , خودرو , خودروی شخصی

 

منبع:yjc.ir

مطالب مرتبط

نظرات

ارسال نظر فعلاً غیر فعال است

برگزیده ها

تبادل لینک باما
از ما حمایت کنید