پورتال جامعه ایرونی ها

close
تبلیغات در اینترنت

عضویت در خبرنامه

دیگر مطالب سایت

گالری عکس عکس روز

خرید کارت شارژ، پرداخت قبوض، لایسنس ویروس کش،و...

روزی که نیکی کریمی از میرداماد تا تجریش را پیاده رفت!

بازدید : 1282
نظرات : 0
دوشنبه 06 آذر 1391
توسط : علیرضا


ایرونی ها :

به گزارش شبکه ایران در تازه ترین محصول فرهنگی(!) ارائه شده از سوی نیکی کریمی ایشان در قد و قامت یک علاقمند فوتبال ظاهر شده و با رفتن به سراغ بازیکنان و مربیان فوتبال مجموعه ای با عنوان «روزی روزگاری فوتبال» را برای شبکه خانگی تولید کرده است.

در بخشهایی از اولین قسمت از این مجموعه نیکی کریمی روبروی مهدی مهدوی کیا نشسته و به صحبت درباره خاطرات این فوتبالیست محبوب پرداخته و از جمله درباره برد تاریخی ایران در برابر استرالیا در مقدماتی جام جهانی ۹۸ صحبت کرده است.

در بخشی از این گفتگو نیکی کریمی به مهدوی کیا می گوید:«هشت دقیقه وقت اضافه آن بازی واقعا پراسترس بود. بسیاری از ما در خانه های خود هم جرات تماشای آن هشت دقیقه را نداشتیم و سعی می کردیم با خوردن شربت بهارنارنج قدری بر استرس خود غلبه کنیم.»
کریمی ادامه می دهد:«بعد از پایان بازی هم خوشحالی فراوانی را در میان مردم دیدیم و به واسطه آن ترافیک سنگینی هم ایجاد شد به خصوص خودم که آن روزها سر صحنه فیلم «جهان پهلوان تختی» بودم و برای اینکه از خانه ام در حوالی میرداماد به سرصحنه فیلم در میدان تجریش بروم نتوانستم ماشین پیدا کنم و مجبور شدم کل مسیر را پیاده بروم!»

مطالب مرتبط

نظرات

ارسال نظر فعلاً غیر فعال است

برگزیده ها

تبادل لینک باما
از ما حمایت کنید