پورتال جامعه ایرونی ها

close
تبلیغات در اینترنت

عضویت در خبرنامه


دیگر مطالب سایت

گالری عکس عکس روز

خرید کارت شارژ، پرداخت قبوض، لایسنس ویروس کش،و...

همکاری فیس بوک و یاهو در طراحی یک موتور جستجوی جدید

بازدید : 1437
نظرات : 0
جمعه 03 آذر 1391
توسط : علیرضا


ایرونی ها :

همکاری فیس بوک و یاهو در طراحی یک موتور جستجوی جدید

بر اساس اخبار منتشره از سوی ساندی تلگراف مدیران شرکت یاهو و فیس بوک قصد دارند
با همکاری یکدیگر موتور جستجوی جدیدی طراحی کنند.
                  برای دیدنه کامل خبر به ادامه مطلب بروید
یاهو و فیس بوک

فاوانیوز: بر اساس اخبار منتشره از سوی ساندی تلگراف مدیران شرکت یاهو و فیس بوک قصد دارند با همکاری یکدیگر موتور جستجوی جدیدی طراحی کنند.

فاوانیوز به نقل از پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Cnet، ماریسا میر یکی از مدیران یاهو و سندبرگ یکی از مدیران فیس بوک قبلاٌ در کمپانی گوگل همکار بوده اند، ماریسا میر اعلام کرده قصد دارد تولیدات یاهو را احیا کند. موتور جستجویی که قرار است با همکاری این دو کمپانی تولید شود به گونه ای است که کاربران گوشی تلفن همراه نیز به راحتی از آن استفاده کنند.

زوکربرگ اعلام کرد این موتور جستجو اجتماعی خواهد بود، به عبارت دیگر این موتور اطلاعات یک میلیارد کاربر فیس بوک و ۷۰۰ میلیون کاربر یاهو را در خود خواهد داشت. زوکربرگ اعلام کرد فیس بوک به مردم اجازه میدهد دوستانی در سراسر نقاط دنیا داشته باشند و هر روز امکان برقراری ارتباط با افراد دیگری نیز برای آنها بوجود می آید حال وقت آن رسیده که فیس بوک بتواند به سوالات کاربران خود نیز پاسخ دهد.

از آنجایی که این موتور جستجو ماهیتی اجتماعی خواهد داشت و قرار است از جدید ترین تکنیکهای مهندسی در طراحی آن استفاده شود پس میتواند تهدید جدی برای موتور جستجوی گوگل قلمداد شود. بر اساس اعلام میر، طراحی این موتور جستجو یک پروسه چند ساله خواهد داشت.

مطالب مرتبط

نظرات

ارسال نظر فعلاً غیر فعال است

برگزیده ها

تبادل لینک باما
از ما حمایت کنید